Увага

Відбувся концерт в дошкільному закладі учнями музичної школи №2 імені Є.В.Богословського викладач Підлевська Світлана Миколаївна. Серед них і наші випускники:  Морозова Ліза і брати Кучма Ілля та Андрій.

Концерт приніс радість всім дітям. Більша частина наших вихованців старшої групи з великим бажанням захотіли навчатися в музичній школі.

таланти1

Брати Ілля та Андрій Кучми

таланти2

Морозова Ліза (зліва на фото) – лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів з сестрою

таланти3

Глядачі – діти старшої групи

�

28 березня на базі обласної  спортивної школи відбулись міські спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сімя», учасниками яких стали 40 родин вихованців дошкільних навчальних закладів міста.

Завзято змагались між собою в цікавих естафетах діти та їх батьки. Кожен учасник отримав диплом та подарунки від організаторів та спонсорів даного спортивного дійства.

Від нашого садочка змагалася родина Дейнеків:

тато- Олексій Васильович,

мати- Олена Олександрівна,

дитина- Артемко.

Олена Олександрівна у конкурсі для мам зайняла I місце.

Працівники нашого садочка щиро вдячні родині.

Бажаємо міцного здоровя, невичерпної енергії для добрих справ, мирного неба і нових звершень!!!

змагання1

змагання3

змагання4

Мама-переможниця з сертифікатом.

змагання2

Светлана Ющенко
 додає світлини до 5 декабря 2014 г. В Поможем 41-му батальону Терробороны.

Діти садочка №17 м. Чернігова поздоровляють з Днем збройних сил України наших військових та дарують їм тепло своїх сердець. Приводячи сина до дитячого садочка, я запропонувала директору, щоб діти виготовили щось своїми руками для хлопців 41 батальйону. Антоніна Дмитрівна (директор) і вихователі любязно відгукнулися на пропозиціюок. Що з цього вийшло ви можете бачити! Всі малюнки та символічні оберіги у вигляді дитячих долоньок я зібрала та разом з гуманітарною допомогою відправила хлопцям. Отримати нашу передачу вони мають якраз 6 грудня.

оберіг1

оберіг2

оберіг5оберіг 3

Ці ляльки мотанки як оберіги виготовили в дитячому садочку №17. Зробили їх діточки разом з вихователями та батьками, а ми психологи - волонтери, що працювали на "Родинному колі" яке пройшло 20-21 грудня передали їх сімям загиблих героїв з найкращими побажаннями від вихованців садочка та педагогічного складу!!!

мотанки2

Повідомляємо про можливість отримання на базі обласного центру методичних консультацій психологічної допомоги учасникам масових акцій, потерпілим внаслідок силового протистояння, членам їх сімей.

Телефони довіри , на які можна звернутися за консультацією зі всієї України:

099-0938010, 093-4366733, 068-6994174.

На базі обласного центру практичної психології і соціальної роботи створено консультпункт для осіб, які переживають стресовий стан, страхи, паніку тощо.Звертатися за адресою: м.Чернігів, вул. Слобідська, 83, тел..:(0462)605553.

Інформацію з кризового консультування можна знайти на сайті:

Новина перша

Сайт працює