Історія ДНЗ та сьогодення

Історія дошнільного навчального закладу і  сьогодення .

Мистецтво виховання має ту особливість, що майже всім воно здається справою знайомою й зрозумілою, а іншим навіть - легкою, і тим зрозумілішою і легшою здається воно, чим менше людина з ним знайома теоретично і практично.

К. Ушинський

В одному з мальовничих куточків міста Чернігова знаходиться дошкільний навчальний заклад № 17. ДНЗ заснований в 1961 році.

Відповідно до наказу ГОРОНО номер 46 від 29 червня 1961 року завідуючою дитячим садком була призначена Савченко Олена Миколаївна.

З 19 червня 1963 по квітень 1980  року завідуючою працювала Редько Ніна Іванівна.

З 15 квітня 1980 по вересень 1982 працювала завідуючою Пашкова Єлла Кирилівна.

З 9 вересня 1982 року очолила колектив Колінько Антоніна Дмитрівна працюючи завідуючою більше 30 років ,вміло керує  робою дошкільного закладу.

Відповідно до наказу управління освіти Чернігівської міської ради від % жовтня 2011 року № 455 «Про підготовку і проведення державної атестації дошкільного навчального закладу № 17» була проведена атестаційна експертиза освітньої діяльності дошкільного навчального закладу № 17 управління освіти Чернігівської міської ради. За результатами атестаційної експертизи,рівень освітньої діяльності закладу був оцінений як достатній та видане свідоцтво про атестацію закладу.

На початок 2016 -2017 навчального року дошкільний навчальний заклад налічуе 87 дітей, працюють 4 різновікові групи. З них дітей першої молодшої групи -15, друга молодша група – 22, середня -24, старша -26.

В ДНЗ працює 33 працівників : 14- педагогічного персоналу;

19- обслуговуючий персонал.

В садочку працюють педагоги , які постійно підвищують свій професійний рівень:

Мартиненко Г.А.;

Захарова Т.О.;

Савицька І.Є.;

Лавська З.А.;

Полуян Л.І.

Косая С.А.;

Сапченок О.В.

Іванова О.В.- практичний психолог.;

Жолобецька Т.А.- інструктор з фізичної культури.;

Одинець Т.К.- музичний керівник.

Створенні гарні  умови для дітей: -затишні, естетично оформленні групи, сучасні меблі та декорації, гарне предметно - розвивальне середовище, дидактичні матеріали. Педагоги розуміють ,що для життя та розвитку перш за все потрібно здоров’я і працюють над цим. В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму - музичнийзал, ігрові майданчики,фізкультурні куточки у всіх вікових групах,обладнання для загартування, спортивний майданчик.

Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей ( ранкова гімнастика, фізкультурні та музичні заняття, рухливі ігри, фізкультхвилинки)

Робота в групах проводиться відповідно до вимог та стандартів Міністерства Освіти України, відповідно до затверджених планів та пріоритетних завдань. Групи працюють за програмою «Українське дошкілля», яка зорієнтована на цілісний підхід до освіти дитини перших шести років життя.